wtorek, 17 lutego 2015

Pokusy MAG-a

Starzy bogowie się przebudzili, satrapie się rozpadają, a Chromeria gorączkowo szuka jedynego człowieka, który nadal może zakończyć wojnę domową, nim pochłonie cały znany świat. Niestety, Gavin Guile wpadł w ręce dawnego wroga i został niewolnikiem na galerze pirackiej. Co gorsza, stracił coś więcej niż tylko moc Pryzmata – w ogóle nie może posługiwać się magią.

Bez ochrony ze strony ojca Kip Guile stawi czoło panu cieni, kiedy jego dziadek postanowi wybrać nowego Pryzmata i przejąć władzę. Czy, dysponując tylko pomocą Teii i Karris oraz własnym sprytem, Kip przetrwa w sekretnej wojnie między rodami arystokratycznymi, frakcjami religijnymi, buntownikami i potężnym stowarzyszeniem tajnych zabójców zwanym Zakonem Złamanego Oka?

PREMIERA 18.02.2015
 

Dla Durzo Blinta zabijanie to sztuka, a w tym mieście on jest największym artystą.

Dla Merkuriusza przetrwanie nie jest rzeczą pewną. Nie ma żadnej gwarancji przeżycia. Jako szczur z ulicy wychował się w slumsach i nauczył się szybko oceniać ludzi. I podejmować ryzyko. Na przykład zgłaszając się na ucznia do Durzo Blinta.

Jednak żeby zostać przyjętym do terminu, Merkuriusz musi odrzucić swoje dawne życie i przyjąć nową tożsamość. Jako Kylar Stern musi nauczyć się poruszać w świecie zabójców - w świecie niebezpiecznych polityków i dziwnej magii. I musi rozwijać talent do zabijania.

 PREMIERA 18.02.2015   
Zapraszamy również do odwiedzenia nowo otwartego sklepu: www.mag-sklep.pl Księgarnia Wydawnictwa MAG – w którym znajdziecie bestsellery światowej fantasy i science-fiction; książki znaczące i nagradzane, wydarzenia literackie; promocje, końcówki nakładu, unikaty.
 

4 komentarze:

 1. Mam w planach Brenta Weeksa, jak skończę ze dwie serie, któe czytam to się za niego zabiorę. Bardziej mnie interesuje ta seria pierwsza, chyba peirwsyz tom ma tytuł Czarny pryzmat, albo seria się tak nazywa ;) W każdym razie jestem ciekawa, a jak zaskoczę, to i drugą serię machnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Okaleczone oko zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z książkami Wydawnctwa Mag jeszcze nie obcowałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie miałam styczności z tymi książkami, jednak kusi mnie ich przeczytanie :)

  OdpowiedzUsuń