środa, 25 lutego 2015

Kroniki Tempusu II - Królowa na wojnie

W XXI wieku, w Nowym Jorku, w całkiem zwyczajny dzień Katie towarzyszą niecodzienne spotkania. Najpierw ukazuje jej się dziewczyna z długimi rudymi włosami, jakby z innej epoki, potem blady mężczyzna w czarnym cylindrze. Na koniec otrzymuje tajemniczą notatkę, która w zagadkowy sposób wysyła ją w przeszłość…

 Zwykła dziewczyna – niezwykła przygoda w czasie.

 W kolejnej części przygód Kate powraca do XIX-wiecznego Londynu, gdzie panuje królowa Wiktoria, a Anglia stoi na skraju wojny z Rosją. W tle tych wydarzeń szykuje się kluczowa bitwa, która może zmienić losy świata. Czy wezwanie Kate było właściwym posunięciem i przyczyni się do zwycięstwa?

 Czas nie jest dobrym sprzymierzeńcem, umyka z każdą chwilą...


"Magiczna podróż w czasie w stylu E. Nesbit." The Times
"Zabawna, wciągająca przygoda z podróżą do przeszłości." The Guardia

PREMIERA  20.03.2015


K.A.S. Quinn, a właściwie Kimberly Quinn to amerykańska dziennikarka, wydawca „Spectatora”. Pisała do takiej gazety, jak „The Times”. Razem z mężem, Stephenem Quinnem dyrektorem wydawniczym „Vogue’a” i dwójką dzieci mieszka w Londynie. Wieczorem, po zgaszeniu światła, lubi czytać przy latarce książki dla dzieci.

Pierwsza część serii Kroniki Tempusu pt. „Królowa musi umrzeć”, wydana w 2011 r. przez Dreams Wydawnictwo, cieszyła się ogromnym powodzeniem.

5 komentarzy:

 1. Nie wpadłam wcześniej na tę serię, a brzmi ciekawie, naprawdę ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się interesująco:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fabuła wygląda ciekawie, z ciekawości zerknęłam na pierwszy tom, ale okładka trochę im nie wyszła ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerz to okładka 1 części mnie trochę wystraszyła xD jednak okładka tego tomu jest bardzo ładna i w sumie opis jakoś tak zachęca
  http://booklover-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się doczekać wydania, pierwsza część bardzo mi się podobała! :)

  OdpowiedzUsuń