czwartek, 10 października 2013

TOKSYNA 24.10.2013


Druga część bestsellerowego „Dotyku” Jus Accardo.
Szóstka ocaliła życie Kale’a, lecz nie obyło się bez konsekwencji. Wymiana. Coś za coś. Życie za życie. Dez nigdy nie przypuszczałaby, że utraci osobę, której oddałaby wszystko. Jakby tego było mało, jej odporność na śmiertelny dotyk Kale’a słabnie. 

Kiedy Dez i Kale wyszli cało z Sumrun, ojciec dziewczyny stracił nie tylko najpotężniejszą broń, ale i ważny element projektu Supremacji. Zmuszony przez Denazen do odwrócenia sytuacji, doprowadza do zatrucia córki i pozostawia jej wybór: albo umrze, albo odda się w ręce Denazen w zamian za antidotum. Dez nie chce skończyć w kostnicy, ale też nie może stracić ukochanego. Próbuje znaleźć rozwiązanie i utrzymać w tajemnicy fakt działania trucizny. Jednak kiedy zostaje zaatakowana przez organizację ojca, dochodzi do wniosku, że w kręgu znajomych czai się zdrajca.
Poświęcenie, niedotrzymane sekrety i tajemnice. Dez będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę, jeżeli chce znaleźć winowajcę – zanim skończą za kratami Denazen albo, co gorsza, zapłacą życiem...
  
I TOM
Dotyk


6 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, ale chyba chcę się zapoznać z tą serią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm... słyszałam, że opinie co do I części są bardzo podzielone... nie wiem, czy się za nią wezmę... :C

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam pierwszej części, więc za drugą tym bardziej się nie zabiorę ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam "Dotyk" i się zakochałam *_* Wyczekuję 24 października, tak jak wyczekiwałam 24 września i "Dziedzictwa" !

  OdpowiedzUsuń
 5. Bie czuję przyciagania do tej serii, kojarzy mi sie z Dotykiem Julii, a tamtej ksiazki w moim odczuciu na pewno nie przebije. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń