środa, 30 marca 2016

Nadeszła Pani Noc

Nocni Łowcy z Los Angeles są głównymi bohaterami powieści „Pani Noc”, pierwszej odsłony najnowszego cyklu Cassandry Clare zatytułowanego „Mroczne Intrygi”, kontynuacji bestsellerowej serii „Dary Anioła”.

Minęło pięć lat od wydarzeń przedstawionych w „Mieście Niebiańskiego Ognia”, po których Nocni Łowcy znaleźli się na skraju zagłady. Emma Carstairs nie jest już pogrążoną w żałobie dziewczynką, lecz młodą kobietą, która zamierza za wszelką cenę dowiedzieć się, kto zabił jej rodziców, i pomścić ich śmierć.

Wraz ze swoim parabatai, Julianem Blackthornem, musi się nauczyć ufać swojemu sercu i rozumowi, gdy odkrywa demoniczny spisek obejmujący zasięgiem całe Los Angeles, od Sunset Strip aż po morskie fale roztrzaskujące się na plażach Santa Monica. Gdyby
jeszcze serce nie prowadziło jej na manowce…

Jakby mało było tych komplikacji, brat Juliana Mark – uprowadzony przez faerie przed pięcioma laty – zostaje teraz uwolniony w geście dobrej woli ze strony porywaczy. Faerie rozpaczliwie poszukują mordercy, który zbiera wśród nich krwawe żniwo – i w tych poszukiwaniach potrzebują pomocy Nocnych Łowców. Kłopot w tym, że w krainie faerie czas płynie inaczej i Mark nie tylko prawie się nie postarzał, ale na dodatek nie rozpoznaje nikogo ze swoich bliskich. Czy będzie w stanie naprawdę wrócić na łono rodziny? I czy faerie naprawdę na to pozwolą?

Oto rozdzierające serce wprowadzenie do nowej serii Cassandry Clare, „Mroczne Intrygi”, wciągająca gra pozorów, pełna magii i obfitująca w przygody Nocnych Łowców.

PREMIERA 30.03.2016
 

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się bardzo intrygująco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niebyt lubię tę autorkę :/ ale może kiedyś...

  OdpowiedzUsuń
 3. Choć nie czytałam jeszcze żadnej serii tej autorki, to po "Pani Noc" mam ogromną ochotę sięgnąć! http://ksiazkowa-przystan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, myślałam, że już jakaś recenzja... Czekam na tę książkę i jestem jej bardzo ciekawa, bo DA bardzo mi się podobały :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dotarła do mnie dzisiaj rano i mam zamiar bezzwłocznie zabrać się za czytanie (no dobra, może nie bezzwłocznie ale jak tylko zrobię co mam do zrobienia :)) Uwielbiam książki Cassie i nie wyobrażam sobie tego, że nie przeczytałabym tej ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak na razie to nie doczytałam jeszcze Darów Anioła do końca, ale z pewnością po tę książkę sięgnę ;)
  Buziaki,
  SilverMoon z bloga Books obsession :*

  OdpowiedzUsuń