poniedziałek, 7 marca 2016

Marcowe propzycje wydawnictwa Dreams

 
LAUREAT NAGRODY THE MIDWEST BOOKSELLERS CHOICE AWARD

„Raz na jakiś czas wpada Ci w ręce książka, która aż domaga się, by ją przeczytać. Zaczynasz studiować pierwszą stronę, drugą i trzecią i już nie możesz się oderwać. Zwyczajna łaska to taka właśnie książka.” — Huffington Post

New Bremen w stanie Minnesota, rok 1961. Okres niewinności i nadziei dla kraju pod wodzą nowego, młodego prezydenta. Jednak dla trzynastoletniego Franka Druma, syna pastora, było to ponure lato, w czasie którego śmierć często odwiedzała miasto. Jawiła się pod wieloma postaciami: wypadku, samobójstwa, morderstwa i jako naturalna kolej rzeczy. Kiedy tragedia uderza w rodzinę Drumów, Frank musi przestać zamartwiać się sprawami typowymi dla nastolatka i odnaleźć się w świecie dorosłych. Świecie, który jest przepełniony sekretami, kłamstwami i niewyjaśnionymi okolicznościami.


Zwyczajna łaska to historia opowiedziana z perspektywy Franka po upływie czterdziestu lat. Niezwykle poruszający rozrachunek chłopca próbującego zrozumieć otaczającą go rzeczywistość, która zdaje się rozpadać na jego oczach. To niedająca o sobie zapomnieć powieść o wielkiej cenie mądrości i łasce Boga, która przetrwa wszystko.

„Ma potencjał, by stać się klasykiem literatury.” — Bookreporter

WILLIAM KENT KRUEGER jest autorem szeroko nagradzanej, bestsellerowej według „New York Timesa”, serii kryminałów o Cork’u O’Connorze. Wraz z rodziną mieszka w Bliźniaczych Miastach (Minneapolis-St. Paul w Minnesocie). Dowiedz się więcej na WilliamKentKrueger.com.

PREMIERA 14.03.2016


Leśne zwierzęta dręczy pytanie:

Co będzie, kiedy JUTRO nastanie?

Myślą, lecz odpowiedzi nie znając,

postanawiają − jak radzi Zając −

żeby na straży noc całą zostać.

Rano zaś zjawia się dziwna postać...

W tej to historii leśne stworzenia

poznają, jak DZIŚ się w JUTRO zamienia.

PREMIERA 18.03.2016


5 komentarzy:

 1. Nic mnie akurat nie zainteresowało z tych propozycji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie pierwszy tytuł mnie zainteresował :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ja wiem... Ale ta pierwsza okładka ładna, słoneczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Okładka pierwszej książki jest piękna, ale już fabuła mnie nie interesuje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem moze pierwsza pozycja? :D

  OdpowiedzUsuń