wtorek, 13 października 2015

Październikowy rozkład jazdy Papierowego Księżyca Pył to znakomite zwieńczenie "Trylogii Silos", która stała się jednym z największych bestsellerów książkowych ostatnich lat na rynku amerykańskim.

"Trylogia Silos" to niezwykły sukces wydawniczy, który zamienił nieznanego autora, publikującego na własny rachunek w światową gwiazdę literatury science-fiction ze szczytów list bestsellerów New York Timesa.

Po wielkim sukcesie "Silosu" prawa do sfilmowania tej niezwykłej powieści zakupił Ridley Scott, reżyser takich klasyków jak “Obcy” czy “Łowca androidów”.

Pył to fascynujące zakończenie opowieści o świecie silosów i walce ludzkości o swoją przyszłość.

PREMIERA 21.10.2015
 „Namiętność rozbudzona” to trzeci tom bestsellerowej serii Demonica, kontynuacja przygód demonicznych lekarzy ze Szpitala Podziemnego, które podbiły serca czytelników w poprzednich tomach: „Rozkosz nieujarzmiona” i „Pragnienie wyzwolone”. Po raz kolejny spotykamy się z potężną dawką czytelniczej adrenaliny, zmysłowości i nieokiełznanej namiętności, które sprawiają, że „Namiętność rozbudzona” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników literatury erotycznej z wątkami paranormalnymi i wartką, fantastyczną akcją.

PREMIERA 21.10.2015
„Co ze mnie zostało” to debiutancka powieść amerykańskiej autorki Kat Zhang, która zdobędzie serca wszystkich wrażliwych czytelników.

To pełna emocji, nietuzinkowa opowieść osadzona w alternatywnej rzeczywistości, w której walka o życie, miłość oraz marzenia splata się z odkrywaniem na nowo samych siebie. 

„Co ze mnie zostało” to historia dwóch dusz uwięzionych w jednym ciele, przepiękna historia o miłości, odwadze i walce o przetrwanie. To bolesna opowieść mówiąca o tym, aby nigdy się nie poddawać i walczyć o to, co jest dla nas najważniejsze.

Wyobraźcie sobie, że macie dwa umysły dzielące jedno ciało. Wy i wasze drugie ja jesteście sobie bliżsi niż bliźnięta, jesteście czymś więcej niż przyjaciółmi. Znacie się od zawsze.

Potem wyobraźcie sobie, że wszyscy nienawidzą i boją się ludzi takich jak wy. Że rząd waszego kraju chce was wytropić i wyrwać waszą drugą duszę, oddzielając od osoby, którą kochacie najbardziej na świecie.

A teraz poznajcie Evę i Addie.  One nie muszą sobie niczego wyobrażać.

PREMIERA 21.10.2015


  Zdobywca to znakomity 5-tomowy cykl historyczny opowiadający historię powstawania jednego z największych imperiów w historii – imperium mongolskiego stworzonego przez Dżyngis-chana i jego potomków.

Autorem cyklu jest Conn Iggulden, obok Bernarda Cornwella najlepszy aktualnie autor powieści historycznych. Jego poprzednia seria książek o życiu Juliusza Cezara trafiła na listy bestsellerów, jednak światową sławę zapewnił mu szczególnie cykl Zdobywca, który został przetłumaczony na ponad 20 języków.

Drugi tom cyklu "Zdobywca" pod tytułem „Władcy łuku” to kontynuacja wydarzeń z pierwszego tomu – „Narodziny Imperium”. Temudżyn, już jako Dżyngis-chan staje na czele zjednoczonych plemion, przygotowując się do uderzenia na potężnego przeciwnika.

PREMIERA 28.10.2015  Ja mam apetyt na wszystkie, a Was która publikacja kusi  najbardziej ?
 

11 komentarzy:

 1. "Co ze mnie zostało" biorę w ciemno! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skusiłabym się na cały ostatni cykl ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skusiłabym się na cały ostatni cykl ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie książki zapowiadają się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe premiery. Muszę przemyśleć jeszcze na którą pozycję się zdecydować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie przeczytałabym cały ostatni wymieniony przez Ciebie cykl ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. O, widzę cykl historyczny! Jak to się stało, że przegapiłam pierwszy tom? Będę musiała to nadrobić. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Pyłu" nie mogę się doczekać, a jeszcze trochę ponad tydzień nim do mnie dotrze...

  OdpowiedzUsuń
 9. Same ciekawe premiery. Może się na coś skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czekam na "Co ze mnie zostało" :)
  Pozdrawiam serdecznie ;*
  http://ravenstarkbooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Zabrałabym się za polowanie na Pył, gdybym znała tom pierwszy. Tymczasem SIlos nadal rpzede mną, w mniej pilnych planach, ale może kiedyś się skuszę, bo chwalony... ;)

  OdpowiedzUsuń