piątek, 30 października 2015

Skok

Zespół złożony z Janet Evanovich, autorki książek o Stephanie Plum, najlepiej sprzedającej się serii wszechczasów i Lee Goldberga autora bestsellerów i scenariusza do serialu o detektywnie Monku, przedstawia elektryzująca serię o agentce FBI, która zawsze dopadnie tego, kogo ma na celowniku i nieustraszonym oszuście, który uwielbia pościgi.

Nicolas Fox to międzynarodowy aferzysta, słynący ze swych przekrętów na miarę Żądła, których ofiarami padali potężni i bogaci. Wie, że FBI od lat podąża jego tropem, szczególnie agentka Kate O’Hare. I gdy już wydaje się, ze Fox skończy za karatami, on wykręca największy swój numer: przekonuje FBI by zaoferowała mu pracę, oczywiście u boku O’Hare.

Ich pierwsze zadanie zaprowadzi ich na boczne uliczki Berlina, pustynie Kalifornijską i odległe wyspy Indonezji. Ich celem jest Derek Griffin skorumpowany bankier, oskarżony o defraudacje milionów należących do jego klientów. Pogoń za Griffinem na jego prywatną wyspę, będzie prawdziwą próba dla umiejętności Foksa i cierpliwości O’Hary. Pościgi samochodowe, piraci, czekoladki Toblerone od rana do wieczora. O ile Fox i O’Hare najpierw się nie pozabijają.


PREMIERA 13.11.2015

4 komentarze:

 1. Mam w planach zapoznać się z tą najbardziej znaną serią Evanovich o Stephanie Plum na razie :) A potem się zobaczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Poczekam. Na pierwsze recenaje, ale zapowiada się interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam właśnie na egzemplarz i już zacieram rączki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi dość ciekawie, może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń