czwartek, 9 października 2014

Zaginiona powieść Andrzeja Pilipiuka


Czwarta część kultowej  serii kultowej serii przygodowej o niezwykłych kobietach Andrzeja Pilipiuka pt.: „Zaginiona” kazała na siebie czekać prawie 10 latNa aukcji dzieł sztuki i starodruków spotykają się trzy niezwykłe kobiety, a każda z nich pragnie tylko jednego – kreślonej na pergaminie XIX wiecznej kopii starej mapy północnego Atlantyku. Do czego może prowadzić znajdujący się na koziej skórze plan Friesland? Nikt tak naprawdę nie wie, czy wyśniona wyspa istnieje, a jeśli tak – jakie kryje w sobie niebezpieczeństwo. Przekonają się o tym alchemiczka Stanisława, jej kuzynka Katarzyna i tajemnicza studentka Anna, droga do prawdy będzie jednak prawdziwym wyzwaniem.


9 komentarzy:

 1. Jak popatrzyłam na te okładki, to nie wierzyłam, ze to Pilipiuka. A jednak ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech, na rynek wychodzi już czwarta część tej serii, a ja nie przeczytałam jeszcze pierwszej. Nie wiem, kiedy nadrobię wszystkie te zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam dwie pierwsze powieści z serii, druga średnio mi się podobała, więc nie wiem czy będę zainteresowana kontynuacją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś niespecjalnie przekonuje mnie proza tego autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się ciekawie. Muszę jednak przeczytać najpierw pierwszą część.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może dlatego nie słyszałam o tej serii? W końcu jak wyszła trzecia część, miałam cztery latka. Tak, czy owak, muszę nadrobić zaległości i przeczytać choć jedną powieść tego autora.
  Pozdrawiam, Shelf of Books :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja musiałabym zacząć od pierwszej części, do ostatniej mi jeszcze daleko:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam tej serii i raczej nieprędko się to zmieni, ale muszę wspomnień, że okładki są niezwykłe.

  OdpowiedzUsuń