poniedziałek, 23 września 2013

„Posępna Litość” już dostępna !!!

Po co być owcą, skoro można być wilkiem.

Zakłamanie, żądze i zdrada.

Sam bóg śmierci naznaczył 17-letnią Ismae niezwykłym brzemieniem i zdolnościami.

Jako assassin, może uchronić swój lud przed zatraceniem i zdradą. Jednakże, aby tego dokonać, musi zabijać. Nawet tych, których kocha.

Noszę ciemnoczerwone piętno, biegnące od lewego ramienia po prawe biodro, ślad po truciźnie, którą matka dostała od znachorki, by pozbyć się mnie ze swego łona. Według znachorki, fakt, że przeżyłam, to nie żaden cud, a znak, że zostałam poczęta przez samego boga śmierci.


 PREMIERA 20.09.2013

Robin LaFeve>rs

W wieku 8 lat otrzymała od swojego ojca Opowieści z Narnii. Po przeczytaniu wszystkich części już wiedziała, że będzie kiedyś żyć z pisania książek. Wiele lat później odważyła się spróbować i zrealizować swoje marzenie.

 Fascynuje ją jak wiele elementów fantastyki ma swoje źródło w historii. Dlatego właśnie historyczne fantasty lubi najbardziej. Przewrotnie można powiedzieć, że pisanie książek to jedynie pretekst, żeby móc zagrzebywać się w materiałach historycznych. Sama o sobie mówi: piszę, żeby uciszyć głosy w mojej głowie.Mnie wystarczyło te kilka stron, żeby napalić się na książkę niczym szczerbaty na suchary i mam nadzieję, że niedługo wpadnie w moje łapki.


3 komentarze:

  1. Mnie też ogromnie zaciekawiła, nie mogę sie doczekać przeczytania, ale najpierw poczytuję recenzję innych ;)

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem co o tej książce sądzić. Poczekam na recenzję :)

    OdpowiedzUsuń