czwartek, 9 maja 2013

Wydawnictwa Mag rozdaje darmowe ebooki !!!

 
 
20 ebooków na XX-lecie Wydawnictwa Mag
 
Taka akcja towarzyszy IV Warszawskim Targom Książki z okazji obchodów XX lecia Wydawnictwa Mag. Wspólnie z internetową księgarnią Nexto.pl  Wydawnictwo Mag udostępnia wszystkim odwiedzającym Targi Czytelnikom bezpłatnie 20 swoich ebooków. Każdy odwiedzający Targi wraz z biletem otrzyma kod uprawniający do bezpłatnego pobrania powieści Gwiezdny Pył Neila Gaimana oraz Kamiennej ćmy Pawła Matuszka. Pozostałe 18 tytułów to: seria Charlaine Harris o Sookie Stackhouse, seria Dary Anioła Cassandry Clare, Upadli - Lauren Kate, Z mgły zrodzony, Bohater Wieków i Studnia wstąpienia Brandona Sandersona oraz nominowany do nagrody Bookera Atlas Chmur Davida Mitchella. Kody na te ebooki będą do odbioru dla wszystkich odwiedzających  stoisko Wydawnictwa Mag 99/D10 na Targach.
 
Nieprzypadkowo wybór bezpłatnego ebooka padł na powieść Neila Gaimana. Ten uznany przez krytyków i uwielbiany przez Czytelników Autor, został uznany przez Dictionary of Literary Biography za jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy postmodernizmu.  Dictionary of Literary Biography to licząca 375 tomów   encyklopedia poświęcona literaturze. Gwiezdny Pył, powieść utrzymana w konwencji przed Tolkienowskiej angielskiej fantasy otrzymała nagrodę the Mythopoeic Fantasy Award for Adult Literature i była nominowana do the Locus Award. W  2000, otrzymała nagrodę Alex Award przyznaną przez Amerykańskie Stowarzyszenie Bibliotekarskie. W 2007 roku na podstawie powieści powstał film z udziałem Michelle Pfeiffer i Roberta De Niro.
 
W czerwcu ma miejsce światowa i polska premiera najnowszej powieści dla dorosłych Neila Gaimana.
 

Wydawnictwo MAG to nowe horyzonty w światowej fantastyce. Nowo odkryte gwiazdy, światowe nowości, nowe prądy literackie w fantastyce – to wszystko czym teraz żyje literacki świat szerokorozumianej fantastyki znajdziesz w naszej ofercie. Od Nowego Jorku, przez New Richmond, Glasgow, Moskwę i Warszawę, wszędzie tam, gdzie pojawia się supernowa fantastyki, masz pewność że poznasz ją dzięki naszemu wydaniu. Od czasu do czasu przypominamy jednak kamienie milowe , podstawy i najważniejsze tytuły gatunku.
 
W 2007 r. założyciel i prezes Wydawnictwa Mag Jacek Rodek został odznaczony Brązowym Medalem „Zasłużony

5 komentarzy:

 1. Słyszałam już o tej ofercie - bardzo fajna propozycja na rocznicowy czas :) Szkoda, że nie uda mi się na targi w tym roku :(
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. TO milo ze strony wydawnictwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna oferta:) Szkoda tylko, że na Targach mnie nie będzie:( Ktoś chętny, żeby wziąć dla mnie kod? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli moja latorośl zechce wybrać się ze mną, to nie ma problemu, żebym wzięła kody dla Cibie

   Usuń
 4. A ja skorzystam, jak najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń