poniedziałek, 27 maja 2013

Odkryj "Wizje"

 
 
 
 
16 maja 2013 roku na Warszawskich Targach miała miejsce premiera książki  ” Wizje” Danieli Sacerdoti
 
 
 
Wejdź do świata, w którym koszmary uwalniają się ze snów, gdzie najgorsze jest zawsze przed Tobą, a śmierć zrobi wszystko, żeby spojrzeć Ci w oczy- odkryj „Wizje”


O książce:

Siedemnastoletnia Sara Midnight nigdy nie miała normalnego życia. Z pozoru to zwyczajna nastolatka, która w głębi serca skrywa niebywały sekret. Jej rodzice byli łowcami demonów i należeli do klanu Tajnych Rodzin, który poprzysiągł chronić świat. Po niewyjaśnionej śmierci rodziców życie Sary legło w gruzach. Pomimo trudności dziewczyna musi wziąć się w garść i, choć brakuje jej przygotowania, zacząć walczyć.

Trafia do świata pełnego niebezpieczeństw. Widzi rzeczy, których istnienia nigdy by nie podejrzewała. W dodatku nie wiadomo skąd, pojawia się jej dawno niewidziany kuzyn. Przychodzi do niej w chwili, gdy jest najbardziej potrzebny, i oświadcza, że chce jej pomóc. Tymczasem Sara nie wie już, komu ufać. Nie wie też, czy pożyje wystarczająco długo, aby misję rodziców doprowadzić do końca.

Poznaj świat, w którym czyhają demony, gdzie śmierć nie przebiera w środkach…
 
 
 
 

10 komentarzy:

 1. Widzę, że sporo bloggerów czeka na tę pozycję. :) Sama też jestem nią zainteresowana. Mam nadzieję, że uda mi się ją zdobyć. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecę tę książkę znajomej, ona uwielbia takie właśnie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie wiem czy mam na tyle odwagi aby zaglądać śmierci w oczy, choć koszmary brzmią kusząco

  OdpowiedzUsuń
 4. Coraz głosniej o tej ksiazce, a moja ciekawosc jeszcze wieksza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zauważyłam,że coraz więcej mamy książek właśnie o takiej podobnej tematyce.Podróże w czasie,demony,wampiry,jakiś sekret rodzinny.

  OdpowiedzUsuń
 6. No - ja tam za nowościami nie gonię. Chyba, że wiem na co konkretnie czekam, jak było ostatnio z Zimbardo i Efektem Lucyfera. W dodatku na ogół ta zapowiadana szumnie groza najczęściej zamiast strachem zalatuje kiczem. Poczekam na Wasz recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. chętnie przeczytam, ale dopiero jak kupią do biblioteki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę ją dorwać w swoje łapki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy jest to książka głównie dla młodzieży? Bo widzę, że w takiej kategorii wylądowała:) Mimo iż nie należę już do tej grupy, chętnie spróbuję.

  OdpowiedzUsuń