piątek, 16 września 2016

Pokusy wydawnictwa DREAMS

W obliczu niepewnej przyszłości, czasem pozostaje jedynie mieć odwagę, by marzyć.

Brianna i Colleen O’Leary wiedzą, że ich ojciec – irlandzki imigrant osiadły w Stanach Zjednoczonych – oczekuje, że dobrze wyda za mąż swoje córki. W ostatnim czasie naciska na nie coraz mocniej, insynuując wręcz, że przyszłość ich stadniny na Long Island, zwanej Irlandzkimi Łąkami, zależy od tego, czy znajdą bogatych mężów. Jednakże obie siostry mają inne wizje na przyszłość.

Brianna, cicha i bystra, marzy o college’u. Tymczasem, pełna życia Colleen byłaby nawet chętna na zamążpójście – o ile tylko kandydat ojca spełni jej wygórowane wymagania. Kiedy po ukończeniu studiów z przedsiębiorczości do domu wraca Gilbert Whelan, dawny stajenny, a w ramach praktyk seminaryjnych przybywa Rylan Montgomery, daleki krewny rodziny, komplikują się wszystkie plany.


Ze względu na niesprzyjające okoliczności farma zbliża się na skraj bankructwa, a James staje się coraz bardziej zdesperowany. Obie siostry będą potrzebowały wykazać się nie lada odwagą, by nie stać się pionkami w strategicznej grze ojca i móc podążać za własnymi pragnieniami. Ale nawet jeśli uda im się przeciwstawić tacie, to czy spełnienie marzeń na pewno będzie możliwe?

PREMIERA 19/09/2016

Historia skłaniająca do śmiechu, wzruszająca do łez. I uczucie – bardzo problematyczne...

Madison McKinley straciła najbliższą osobę – brata bliźniaka. Czy można uporać się z taką tragedią? Pomimo wsparcia ze strony rodziny i satysfakcji, jaką czerpie z pracy weterynarza, śmierć Michaela wciąż prześladuje ją w snach. Znała jego myśli i pragnienia tak, jakby były jej własnymi. Starając się odnaleźć ukojenie, postanawia spełnić niedoszłe marzenie brata i wygrać doroczne regaty na rzece Ohio. Jest gotowa pokonać wszelkie przeciwności, a nawet stoczyć walkę z własnymi lękami, potrzebować będzie tylko kogoś, kto pomoże jej poznać tajniki szybkiego pływania łodzią. A któż nadawałby się do tego lepiej niż Beckett O’Reilly? Nie cieszył się wprawdzie dobrą reputacją, ale do spełnienia wytyczonego celu wydawał się być idealnym człowiekiem. Nic ich przecież nie łączyło i oboje mogli się skupić tylko na nauce żeglowania.

Wbrew jej woli przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć, a z każdym dniem gorącego lata uczucie silniejsze niż zwykłe koleżeństwo coraz bardziej zbliża ich do siebie.

Czy Madison uda się wykrzesać dość siły, by spełnić marzenie brata? A może tajemnica, którą skrywa przed nią Beckett, zniszczy w zarodku ich kiełkującą miłość? Z jakimi wyzwaniami przyjdzie jej się jeszcze zmagać?

 PREMIERA 10/10/2016

12 komentarzy:

 1. Irlandzkie lato posiada piękną okładkę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Irlandzkie :) faktycznie już samą okładką intrygują...

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu nie, mogłabym przeczytać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ta pierwsza pozycja mnie intryguje, wpisuje się bardzo w moje zainteresowania

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią przeczytałabym "Irlandzkie łąki"!

  OdpowiedzUsuń
 6. "Boskie lato" chętnie bym przeczytała.

  OdpowiedzUsuń
 7. O! ,,Boskie lato''! Chcę tę książkę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta pierwsza z proponowanych książek mogłaby być naprawdę ciekawa!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdecydowanie "Boskie Lato" bardziej dla mnie z dwóch powyżej podanych :)

  OdpowiedzUsuń
 10. "Irlandzkie łąki" niezwykle kuszą już samą okładką ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie czytałam tych książek, ale opisy brzmią niebanalnie i zachęcająco. Pewnie obie książki mają bardzo specyficzny klimat. Bardzo chętnie się za nimi rozejrzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Niby nie powinno się oceniać książki po okładce ale po samej niej jestem gotowa po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń