środa, 10 lutego 2016

Twoje piękne serce

Czy pragniesz czuć się piękną, kochaną i akceptowaną?
 
Lauren wie, jak trudno walczyć z brakiem pewności siebie i poczuciem zagubienia. Kiedy w wyniku uderzenia śmigłem samolotu straciła lewą rękę i oko, jej tożsamość, przyszłość i wiara w miłość Boga zostały poddane próbie. Bała się, że już zawsze będzie czuła się okaleczona. Jednak w najczarniejszej godzinie Bóg pokazał jej czym jest i skąd pochodzi prawdziwe piękno. To Jego miłość sprawia, że jesteśmy tak cudowni. Mając Boga w sercu, odnajdujemy piękno silniejsze niż jakiekolwiek wątpliwości i obawy. 
 
Pozwól zabrać się w podróż, która sprawi, że ta prawda ożyje i wszystko odmieni. W Twoim Pięknym Sercu Lauren omawia 31 najczęstszych problemów, przed którymi stajemy każdego dnia: wizerunek ciała, poczucie własnej wartości, presja mediów i otoczenia. Ta pełna nadziei książka, wypełniona dającymi otuchę pasażami z Pisma Świętego, pytaniami skłaniającymi do przemyśleń i inspirującymi grafikami, poprowadzi Cię i pokaże jak cieszyć się pełnią życia.
 
PREMIERA: LUTY 2016
 
Lauren Scruggs – absolwentka Dallas Baptist University, dziennikarka pisząca o świecie mody, założycielka i redaktorka naczelna LOLO Magazine – internetowego czasopisma poświęconego modzie, urodzie i zdrowiu. Pracowała za kulisami pokazów mody Michaela Korsa. Prowadziła relacje z Tygodni Mody w Nowym Jorku, Paryżu i Montrealu. Jest autorką książki „Still LoLo” – pamiętnika z czasu jej wypadku i drogi ku zdrowiu. 

Lisa Velthouse – autorka „Craving Grace”. Często występuje jako mówca na konferencjach o tematyce wiary i życia rodzinnego.

3 komentarze:

  1. Zastanawiam się nad tą książką i sama nie wiem czy chcę ją przeczytać, czy nie ;).

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się bardzo interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wow, ta okładka! Zapowiada się ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń