sobota, 9 stycznia 2016

Styczniowe pokusy wydawnictwa Feeria

Alexis ucieka w fotografowanie i trzyma się na uboczu, jak niejedna nastolatka. Nie każdy jest urodzoną cheerleaderką. Zresztą jak się żyje z takimi rodzicami, nie ma w tym nic dziwnego. Młodsza siostra Alexis, trzynastoletnia Kasey, też jest specyficzna, z tym swoim zbzikowaniem na punkcie starych lalek. W sumie życie Alexis, choć trochę wyobcowane, nie odbiega od normy. Tak się przynajmniej wydaje…

Nagle sprawy wymykają się spod kontroli. Staje się jasne, że złowróżbne sygnały to był dopiero przedsmak prawdziwej grozy. Kasey zaczyna się zachowywać jeszcze bardziej niepokojąco niż wcześniej: jej błękitne oczy skrzą czasem zielonym blaskiem, pamięć odmawia jej posłuszeństwa, a słowa… słowa, które wypowiada, są żywcem wyjęte z dawnych epok. Kasey z radosnej kolekcjonerki lalek zmienia się uosobienie zła. Dziwne rzeczy dzieją się też w domu. Drzwi otwierają się i zamykają pchane niewidzialną ręką, woda sama się gotuje, klimatyzacja, choć wyłączona, przepełnia całe wnętrze chłodem.


Początkowo Alexis bierze te sytuacje za urojenia, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że wszystko dzieje się naprawdę i tylko ona może podjąć walkę z czającym się zagrożeniem i ratować siostrę. Tylko czy zielonooka potworna dziewczynka to wciąż ta sama osoba co wcześniej?

PREMIERA 13.01.2016

 
Sloane i James podjęli próbę ucieczki przed epidemią i programem, ale zagrożenie nie znikło. Bo program nie chce o nich zapomnieć…

Teraz, dołączywszy do grupy buntowników, muszą uważać na to, komu mogą zaufać,i znaleźć sposób na obalenie programu oraz powstrzymanie epidemii. A to jest bardzo trudne,gdy w pamięci mają tyle białych plam. Pomóc im może tylko kuracja – tajemnicza tabletka,która może przywrócić wspomnienia. Za bardzo wysoką cenę. I istnieje tylko jedna dawka.


 PREMIERA 13.01.2016
16 komentarzy:

 1. "Złe dziewczyny..." mnie zaciekawiły i z chęcią sięgnę po tę pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 2. W przyszłym tygodniu odbieram "Kurację samobójców" ;) Już nie mogę się doczekać ;)

  czytanienaszymzyciem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja szczególnie czekam na "Kurację Samobójców", już nie mogę się jej doczekać. :D
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Złe dziewczyny bardzo chce przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety żadna z powyższych pozycji nie wzbudziła mojego zainteresowania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza zpowiedz brzmi dla mnie intrygująco.
  Pozdrawiam i zapraszam:
  http://kruczegniazdo94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem zainteresowana obiema pozycjami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Złe dziewczyny..." zapowiadają się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. "Złe dziewczyny nie umierają" już wkrótce dane będzie mi przeczytać b już kurier jedzie <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Obie pozycje bardzo kuszą, ale co do ,,Kuracji samobójców" to najpierw muszę przeczytać pierwszą część. :)
  Pozdrawiam,
  Geek of books&serials&films

  OdpowiedzUsuń
 11. Potrzebuję ,,Kuracji samobójców''. Zakończenie pierwszego tomu dosłownie mnie przeraziłoi muszę wiedzieć jak to się dalej potoczy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Złe dziewczyny brzmią bardzo obiecująco

  OdpowiedzUsuń
 13. "Złe dziewczyny" mogłabym przeczytać, czemu nie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Już niektóre pozycje do mnie idą :-P

  OdpowiedzUsuń
 15. Długo się zastanawiałam nad "Złymi dziewczynami", ale jako, że książka została przypisana do horroru, to wybrałam "Trawa bardziej zielona". Teraz czytam opinie, że jednak nie jest tak strasznie jak w opisie. I co? Żałuję, że jej nie wybrałam . Ale może kiedyś wpadnie w moje łapki. Mogę dodać, że okładka bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń