środa, 8 kwietnia 2015

STARTER - Lissa Price

Ona jedna przeciwko systemowi
 
STRACIŁA RODZICÓW
POTEM DOM
W KOŃCU WŁASNE CIAŁO
ZROBI WSZYSTKO, ŻEBY JE ODZYSKAĆ

Callie straciła rodziców, kiedy wojna bakteriologiczna zmiotła z powierzchni ziemi wszystkich w wieku między 20 a 60 lat. Ona i jej młodszy brat, Tyler, uciekają, aby mieszkać na odludziu wraz z przyjacielem Michaelem, i walczą z regenatami, którzy byliby w stanie zabić ich choćby dla ciastka.
 
Jedyną nadzieją Callie jest „Prime Destinations”, niepokojące miejsce w Beverly Hills, rządzone przez tajemniczą postać znaną jako Old Man. Ukrywa nastolatków, aby wypożyczyć ich ciała Endersom – seniorom, którzy chcą być znowu młodzi. Callie wie, że pozyskane w ten sposób pieniądze utrzymają ją, Tylera i Michaela żywych, więc zgadza się być dawcą. Ale neurochip, który został umieszczony w jej głowie, ma awarię i Callie budzi się w życiu Helen – kobiety, która wypożyczyła jej ciało. Mieszka w jej domu, jeździ jej samochodami i umawia się z wnukiem senatora. Wszystko wygląda jak w bajce, dopóki Callie nie odkrywa, że Helen zamierza robić coś więcej, niż tylko imprezować – a plany Prime Destinations są dużo gorsze, niż Callie mogła sobie kiedykolwiek wyobrazić…

  PREMIERA 08.04.2015
 

7 komentarzy:

 1. Jestem nią oczarowana. Może nie jest idealna, ale czyta się ją świetnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama okładka jest hipnotyzująca :) Pojawiające się recenzje również są zachęcające.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli recenzje będą bardzo zachęcające, co może dam Startersom szansę :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Okładka jest świetna !
  Czytałam już kilka recenzji na temat tejże książki. Ilu jest ludzi tyle zdań, więc w najbliższym czasie nie sięgnę po tę książkę.

  Pozdrawiam:*
  http://klaudiaczytarecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Tymi hasłami na początku mnie bardzo zaciekawiłaś, aczkolwiek później stwierdziłam, że to książka nie dla mnie. Za dużo fantastyki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo, bardzo, bardzo chcę przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń