wtorek, 13 maja 2014

Najlepsza Jedenastka


Janet Evanovich jest jedną z najlepiej zarabiających pisarek Ameryki. Jej kryminały przetłumaczono na 27 języków, a każdy kolejny trafia w USA na listy bestsellerów.
Zuzanna O’Brien – Twój Styl


Książki o Stephanie Plum są śmieszne i wciągające jak kolejne odcinki serialu. Każda kolejna to inna historia oraz nowe przygody trzydziestolatki z Jersey, która pracuje jako łowczyni nagród.

Stephanie Plum po ostatnich przejściach ma dość pracy jako łowczymi nagród. Nie chce już tropić zbiegów, ani uczestniczyć w strzelaninach i nie chce by jej kolejne samochody regularnie wylatywały w powietrze. Pragnie przejść na emeryturę. Tyle, że nie dorobiła się jeszcze odpowiedniego kapitału. Do tego wszystkiego tajemniczy „duch” z przeszłości podrzuca anonimy pod drzwi.

Obróciłam się na pięcie i wyszłam z gabinetu Alizziego, zeszłam do holu, a potem na parking prosto do mojego obtłuczonego, ostrzelanego i osperjowanego samochodu. Zasadziłam kopniaka w drzwi, otworzyłam je szarpnięciem i siadłam za kierownicą. Wrzuciłam do odtwarzacza Metallikę, podkręciłam głośność tak, że wibrowały mi plomby w zębach i ruszyłam przez miasto

PREMIERA 09.05.2014 

7 komentarzy:

 1. Chętnie poznam główną bohaterkę:) Też lubię jazdę przy muzyce Metalliki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się niezwykle interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę kiedyś poznać Książki o Stephanie Plum, bo tyle dobrego się o nich naczytałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również się naczytałam i mam taką chęć na tę serię, że normalnie nie daje mi to spać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię Stephanie Plum, to taka idealna seria na wakacje, dlatego mam w nadzieję, że w nadchodzące uda mi się przeczytać kilka kolejnych części, bo jestem sporo w tyle. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam jeszcze żadnej książki z tej serii, a słyszałam o niej wiele dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety serii jeszcze nie znam, ale widzę że warto szybko nadrobić zaległości. Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń