piątek, 6 grudnia 2013

"Skok w zagładę" Stephen R. Donaldson od 13 grudnia

Twarda jak stal Morna Hyland, cyborg Angus Thermopyle i ocaleni członkowie załogi  statku kosmicznego Fanfara powracają w ostatnim tomie cyklu Stephena R. Donaldsona

 „Skok w zagładę: Dziś zginą wszyscy bogowie”. Poprzednie tomy przeprowadziły nas w oszałamiającym tempie przez całą Galaktykę i ten nie jest wyjątkiem.

 Morna, jej wyhodowany przez obcych syn Davies, genetyk oraz mechanik Vector Shaheed, kompetentna Mikka  i  jej młody brat Ciro czekają na pokładzie Fanfary. Angus leży nieprzytomny, być może na zawsze pogrążony w stanie stazy.  Ciro pragnie zniszczyć statek, doprowadzony do szaleństwa przez mutageny wstrzyknięte przez Sorus Chateleine.

 Min Donner, lojalna dyrektor Wydziału Operacyjnego obserwuje sytuację z pokładu uszkodzonego w walce krążownika Pogromca. Czy Morna jej zaufa? Czy oprogramowanie Angusa wysłucha jej poleceń? Kto z załogi Fanfary przeżył ucieczkę z laboratorium i walki, jakie po niej nastąpiły?

 Tymczasem w siedzibie zarządu Kompanii Górniczych niezwykły pojedynek między dyrektorem Wardenem Diosem a Smokiem zmierza ku rozstrzygnięciu, ku Ziemi zaś zbliża się okręt wojenny Amnionu…

Data wydania: 20 listopada 2013

Tytuł:  Skok w zagładę
Autor:  Stephen R. Donaldson
ISBN:  978-83-7480-408-0
Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Oprawa:  miękka
Format:  135x202
Liczba stron:  880
Rok wydania:  13 grudnia 2013
 Cena detaliczna:  49,00 zł


3 komentarze:

  1. Nie znam tego autora, może w przyszłości zapoznam się z jego książkami, ale póki co brak czasu :P

    OdpowiedzUsuń