wtorek, 24 grudnia 2013

A Ty jak spędzasz święta?

"Wzrost samobójstw mamy tak wysoki jak w Grecji. Życie odbiera sobie ponad 6 tys. osób rocznie!

W Polsce w wyniku samobójstw umiera rocznie więcej osób niż w wypadkach drogowych. Na 1 samobójstwo kobiety przypada aż 5,5 mężczyzn. Zdaniem prof. Marii Jarosz, socjolog z Instytutu Studiów Politycznych PAN samobójstwa są wyznacznikiem kondycji społeczeństwa. Nasza jest najwyraźniej fatalna."


Od dnia 24.12.2013 r. godz. 16:00 do 26.12.2013r.  Sztukater  zaprasza wszystkich, którzy odczuwają potrzebę rozmowy o wszystkim i o niczym, wspólnego spędzenia świąt do kontaktu z:

Artie Sztuk - Profil na FB (dyżur 24 h)
GG: 4768328 (dyżur 24 h)

 Anonimowość, miła atmosfera, dużo sarkazmu, ciepła i zrozumienia gwarantowane... Dla tych, którzy święta spędzą w sieci Stowarzyszenie Sztukater przygotowało wirtualny stół wigilijny, pełny rozmów i życzeń, serdeczności, radości...

Sprawmy by te święta dla wielu nie były ostatnimi, zaprośmy samotnych do naszych stołów, podzielmy się naszym szczęściem, podzielmy się sobą!

Nauczmy się ludzi kochać, tak szybko odchodzą... Nauczmy się dzielić sobą z innymi! To największy dar, jedyny w swoim rodzaju...

4 komentarze:

 1. Świetna akcja. Mam nadzieję, że skorzysta z niej jakiś potrzebujący.

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat trudny, ale trzeba rozpowszechniać informację, może rzeczywiście komuś uda się pomóc. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam już o tej akcji na innym blogu. Takie inicjatywy są rzeczywiście bardzo potrzebne. Nie każdy ma to szczęście spędzić święta w gronie najbliższych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że jest coraz więcej takich akcji, to jak najbardziej potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń