środa, 19 czerwca 2013

Ósemka wygrywa premiera 17 lipca


Premiera 17 lipca

Życie nie rozpieszczało Stephanie Plum. Jednak postanowiła chwycić byka za rogi i zostać agentem do spraw windykacji poręczeń, mówiąc prościej: łowcą nagród. We wszystkim, co robi, wspiera ją babcia Mazurowa, jest prawie jak anioł stróż, tyle, że wścibski. 
 
Oczywiście nikt nie jest doskonały – nie da się zadowolić jednocześnie dwóch konkurujących ze sobą amantów i biegającego w swoim kółku głodnego chomika.
 
Trzeba jeszcze pamiętać o spluwie, że jest… najczęściej w słoju po ciasteczkach.

 Każda książka to odrębna historia, inne przygody i… sport.

Moim marzeniem było, żeby mnie ugryzł radioaktywny pająk, jak Spidermana bo wtedy będę umiała latać. Ale oczekiwano ode mnie małżeństwa. Zrobiłam, co mogłam, by spełnić te oczekiwania, ale nie wyszło. Chyba byłam głupia.

Styl Janet Evanovich sprawia, że jej książki czyta się jak kolejne odcinki dowcipnego serialu kryminalnego. Jej książki zostały przetłumaczone na: hiszpański, duński, włoski, fiński, niemiecki, francuski, holenderski, rumuński, szwedzki, portugalski, polski, norweski.
 
Cykl książek o Stephanie Plum stał się najpopularniejszą serią książkową na świecie
 
Do tej pory w Polsce ukazały się tomy: Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy, Po drugie dla kasy, Po trzecie dla zasady, Zaliczyć czwórkę, Przybić piątkę, Po szóste nie odpuszczaj, Szczęśliwa siódemka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7 komentarzy:

 1. Czytałam szóstą część i mnie ta ksiązka w ogóle nie przekonała

  OdpowiedzUsuń
 2. Koleżanka mi gorąco poleca ten cykl, ale jakoś boję się zaczynać kolejny, jeszcze mnie wciągnie ;D Tomy są co prawda cienkie, ale jest ich tak bardzo dużo... ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy cykl, o którym już czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. na razie wole nie rozpoczynać żadnych nowych cykli, ale ten zapowiada się obiecująco:) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza część bardzo mi się podobała, teraz pochłaniam drugą, ale już widzę, że jest trochę gorsza. Może jeszcze się rozkręci. W każdym razie, wkręciłam się w ten cykl :)

  OdpowiedzUsuń