wtorek, 8 listopada 2016

Nadchodzące pokusy Burdy Książki

Kolejna część przygód Jasona Bourne’a

Tylko jemu może się powieść zamach na prezydenta USA.

Jason Bourne od roku jest człowiekiem do wynajęcia. Za ogromne pieniądze podszywa się pod VIP-ów w niebezpiecznych miejscach i podczas ryzykownych spotkań. Odpowiednio ucharakteryzowany, jako sobowtór jest nie do zdemaskowania. Na szczycie pokojowym w Katarze, gdzie odgrywa syryjskiego ministra, dochodzi do zamachu. Uzbrojeni napastnicy po kolei mordują wszystkich przedstawicieli rządów, ale zostawiają przy życiu Bourne’a. Szybko okazuje się, że celem zamachowców nie był syryjski polityk, ale… sam Jason Bourne!

Superagent zostaje porwany i postawiony przed terrorystą zwanym El Ghadan, co znaczy „Jutro”. Bourne dostaje od niego propozycję nie do odrzucenia. Ma zamordować amerykańskiego prezydenta przed podpisaniem porozumienia izraelsko- palestyńskiego.


El Ghadan szantażuje Bourne’a tak skutecznie, że ten musi rozważyć dokonanie zamachu. PRZEWAGA BOURNE’A to kolejna powieść z uwielbianym przez czytelników na świecie superagentem stworzonym przez Roberta Ludluma. Dynamiczna akcja, nieustająca walka oraz intryga, od której nie można się oderwać, to tylko przedsmak tego, co tym razem czeka fanów Jasona Bourne’a

PREMIERA 9/11/2016


Seria “Bridge’owie” opisuje losy Camerona, Darrena i Olivii Bridge, rodzeństwa mieszkającego w Nowym Jorku. Pragnąc się wyrwać za wszelką cenę ze szponów oczekiwań swoich zamożnych i uprzywilejowanych rodziców, razem próbują stworzyć własną ścieżkę życia. Ale czy po drodze uda im się znaleźć prawdziwą miłość? Każdy tom opisuje podróż jednej osoby i tworzy osobną całość.

Dręczona poczuciem odpowiedzialności za swoją borykającą się z problemami rodzinę, Maya Jacobs udzieliła jedynej możliwej odpowiedzi, kiedy Cameron poprosił ją o rękę. Kilka lat później pracuje jako analityk na Wall Street i żal towarzyszący podjęciu takiej, a nie innej decyzji próbuje zagłuszyć ciężką pracą i ostrym imprezowaniem, co gwarantuje, że żadnemu mężczyźnie nie uda się już znaleźć drogi do jej serca. Cameron Bridge pięć ostatnich lat poświęcił wojsku, próbując uciec przed bolesnymi wspomnieniami dotyczącymi utraty Mayi. Po stoczeniu na pustyni własnej wojny, razem z rodzeństwem przy boku, Olivią i Darrenem, rozpoczyna nowe życie w Nowym Jorku. Kiedy przeznaczenie sprawia, że w tym mieście pełnym nadziei i niepewności drogi jego i Mayi ponownie się krzyżują, czy Cameronowi uda się odnaleźć w kobiecie, jaką się stała, dziewczynę, którą kiedyś kochał?

 PREMIERA 9/11/2016

Im bardziej kochasz, tym mocniej możesz zranić.

W drugiej części „Tylko ty mnie zrozumiesz”, po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla dobra tego, co uważa za najcenniejsze, postanawia poświęcić miłość do Jake’a. On jednak nie zamierza poddać się bez walki.Dzwoni codziennie, choć Charley nigdy nie odbiera. Czeka choćby na odpowiedź: Wszystko okej. Mijają miesiące, a on ciągle nie wie, czemu Charley tak brutalnie z nimi zerwała, i to przez telefon. Przecież wszystko między nimi układało się naprawdę dobrze.W jej sercu każdy sygnał od Jake’a rozdrapuje nową ranę. Charley czuje, jak bardzo skrzywdziła jego, a przy okazji samą siebie. Jednak musiała dokonać wyboru… Jake w końcu odnajduje Charley i domaga się choćby słowa wyjaśnienia.

Jaki facet wraca po takim czasie? Taki, który naprawdę kocha

PREMIERA 9/11/2016

2 komentarze:

  1. 9.11. Jest tez premiera "Co mnie mieniło na zawsze" :) Właśnie kończę, by jutro zdać relację :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolejne interesujące nowości. A tak mało czasu.

    OdpowiedzUsuń