środa, 3 sierpnia 2016

Nadchodzi S.Q.U.A.T. EKSPERYMENT

Druga, jeszcze bardziej niepokojąca odsłona postapokaliptycznej wizji Konrada Kuśmiraka. 

Polska, która przyprawia o dreszcze. Droga, z którą musisz się zmierzyć.

Od czasu Rozbłysku rodzaj ludzki robił co mógł, żeby przetrwać. Jednak w świecie pełnym amatorów zabawy w wojnę największym wrogiem wciąż pozostaje drugi człowiek – szczególnie ten lepiej uzbrojony i bardziej brutalny. Jak w łańcuchu pokarmowym, silniejszy wygrywa.

Podlasie, dawny wojskowy kompleks ukryty w lesie, przekształcony w ośrodek penitencjarny. Strzegą go byli żołnierze GROM-u pod dowództwem majora Brennera. W podziemiach doktor Sienkow kontynuuje projekt z czasów Zimnej Wojny – chce stworzyć sterowanego mentalnie super żołnierza... 


W kraju tymczasem panoszy się bezprawie, nigdzie nie jest bezpiecznie. Nad Białym Miastem wisi widmo rewolucji. Przez Bufor nie można się już przedostać. Jedni marzą o tym, że kiedyś wróci normalność – inni tylko nasłuchują, czy już nadchodzi wojna. Czy w piekle może być jeszcze gorzej? Jeśli nikomu nie będziesz ufał, może przeżyjesz. 

PREMIERA 17/08/2016 

4 komentarze:

 1. Słyszałam o tej książce, ale pierwszego tomu nie przeczytałam, więc za ten nie będę się chwytać. Na razie mam, aż nad to post apo, więc sobie odpuszczę na ten moment.
  Pozdrawiam,
  http://www.sekretny-trop.pl/
  http://www.strefa-aithneblair.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw pierwszy, potem drugi. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałem "jedynkę" - książka jest specyficzna, trochę głębsza niż "stalkery", zupełnie inna niż "metra". Jest bardzo "polska". Takie odnoszę wrażenie. To nie zarzut, raczej pozytywna cecha. Patronem "dwójki" jest Patryk Rojewski - guru You Tube jeśli chodzi o postapokalipsę (informacja ze strony wydawcy). Jeśli on mówi, że Squat to super sprawa, to kolejny tom biorę w ciemno.

  OdpowiedzUsuń