piątek, 16 grudnia 2016

Połknąć żabę

Trzy lata zajęło Paulinie pozbycie się przykrych wspomnień związanych z drugim małżeństwem. Przeprowadzka, nowa praca – wszystko to, z czym jeszcze musiała się uporać, pozwoliło jej stanąć na nogi. Niestety, ustabilizowane już życie Pauliny ponownie zdominuje były mąż. Tym razem w charakterze… nieboszczyka samobójcy.
 
Paulina, podejrzewając byłego raczej o bycie zabójcą niż samobójcą, z pomocą swojej szalonej rodzinki rozpoczyna amatorskie śledztwo, wplątując się w podejrzane afery. Poznany na przesłuchaniu podkomisarz Bruno Niedziela, początkowo pełen rezerwy, zacznie odgrywać coraz większą rolę w jej życiu.
  
Połknąć żabę to książka, która pomimo wątku kryminalnego aż iskrzy od humoru i ciepła. Plejada barwnych postaci, ironiczny język, duże wyczucie komizmu codziennych sytuacji  oraz powiew sensacyjności sprawiają, że tę powieść czyta się jednym tchem.

PREMIERA: styczeń 2017

5 komentarzy:

 1. Może być całkiem ciekawa. Z pewnością będę ją miała na oku

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda na kolejną niedorobioną groteskę bardzo niskiej klasy, niestety. Mam nadzieję, że się mylę, ale teraz pozostaje mi czekać na lawinę zachwalających recenzji w styczniu.

  http://ksiegoteka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem jak najbardziej nią zainteresowana :)

  OdpowiedzUsuń