czwartek, 2 czerwca 2016

KAŻDE IMPERIUM MA SWÓJ KRES

OSTATNI TOM EPICKIEJ TRYLOGII FANTASY, KTÓRA NIE SCHODZI Z UST FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE 


Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka utraciła magiczną moc. Nad Brytami wisi widmo śmierci i niewoli, ale choć stoją w obliczu zagłady, królowa-wojowniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.


BO KAŻDE IMPERIUM MA SWÓJ KRES.

PREMIERA 29/06/2016
Angus Watson - W wieku lat dwudziestu kilku miał już za sobą liczne i różnorodne doświadczenia zawodowe, od operatora wózka widłowego po bankiera inwestycyjnego. Odkąd ukończył 30 lat wykonywał rozmaite zlecenia jako pisarz freelancer: szukał na potrzeby artykułu do „Telegraph” Wielkiej Stopy w Ameryce, nurkował z niemiecką flotą w Scapa Flow, pisał do „Financial Timesa” i pływał wśród lwów morskich u wybrzeży Wysp Galapagos, aby napisać artykuł dla „The Times”. Teraz, gdy idzie mu na czwarty krzyżyk, Angus jest szczęśliwym mężem Nicoli i wychowuje w Londynie swojego synka Charliego. Będąc fanem zarówno powieści historycznych, jak i epickiej fantasy, zwiedzając brytyjskie forty w ramach wykonywania zlecenia dla „Telegraph”, wpadł na pomysł napisania powieści fantastycznej osadzonej w realiach epoki żelaza, a koncept fabularny rozwinął, przemierzając starożytne brytyjskie szlaki podczas pracy nad kolejnymi artykułami. Możecie zaczepić go na Twitterze (@GusWatson) lub odwiedzić jego stronę internetową (www.guswatson.com).

5 komentarzy:

 1. Jak wrażenia z poprzednich części? Strasznie podobała mi się seria o Malowanym Człowieku z Fabryki Słów i zastanawiam się już jakiś czas nad tą serią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam opis fabuły mnie przekonuje, co prawda musiałabym w pierwszej kolejności poznać poprzednie części :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszę, znana trylogia, a je słyszę o niej po raz pierwszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tam lubie takie ksiazki :D

  OdpowiedzUsuń